Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Правоохоронці завадили чернівецьким посадовцям розтратити 4 мільйони бюджетних коштів

Фото: odesa.depo.ua
Порушення виявили під час тендерних процедур  Оперативники УЗЕ попередили розтрату 4,1 мільйона гривень державних коштів посадовими особами медичного закладу та шляхобудівного комунального підприємства Чернівецької області.
 
Керівництво медичної установи мало на меті замовити послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів, а Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство – придбати запчастини для транспортних засобів і їх двигунів.
 
Під час перевірки тендерної документації працівники УЗЕ в Чернівецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України встановили, що в обох випадках участь в процедурі відкритих торгів через електронну систему публічних закупівель «ProZorro» взяли два приватні підприємці. За результатами проведення аукціону переможцем визначено підприємця, який запропонував провести роботи за нижчу ціну, проте не надав до конкурсного комітету необхідну документацію. А це суперечить бюджетному законодавству.
 
Інформацію про порушення було направлено до комітету з конкурсних торгів. Як результат – тендерні торги відмінено, а контракти між державними установами та підприємцями анульовано.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж