Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Фірма незаконно отримала з бюджету 25 мільйонів гривень за реконструкцію кінотеатру

Smart Travel Буковина

Підприємство виграло тендер, підробивши документи 
На підставі фіктивних документів підприємство стало переможцем на конкурсних торгах. Вказані кошти на свої рахунки ТОВ отримало за реконструкцію кінотеатру.
 
Так, оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Чернівецькій області ДЗЕ Нацполіції встановили, що у грудні 2015 року проходили конкурсні торги із державних закупівель: реконструкція кінотеатру під кіномистецький центр. Вартість послуг - майже 25 мільйонів гривень.
 
Участь приймали 10 підприємств. З переможцем уклали договір на проведення робіт. На рахунки товариство отримало з бюджету близько 25 мільйонів гривень.
 
Проаналізувавши надану переможцем документацію, працівники УЗЕ виявили ряд невідповідностей кваліфікаційним вимогам. Головна з яких - досвід у виконанні аналогічних робіт та наявність фахівців у сфері будівництва.  
 
Службові особи товариства надали фіктивну довідку, в якій зазначили, що на підприємстві працевлаштованj 20 осіб,  які мають будівельну освіту. Однак деякі громадяни, які вказані у документі, взагалі не працюють на ТОВ. Також, основна діяльність  - виготовлення та встановлення металопластикових конструкцій і комплектуючих. Тож досвіду роботи з реконструкції будівель та споруд підприємство немає.
 
Представники вказаного підприємства заздалегідь знали про їх невідповідність, але внесли до документів фіктивні відомості, як наслідок стали переможцем у тендері та отримали бюджетні кошти.
 
За фактом службового підроблення посадовими особами комерційної структури відкрито кримінальне провадження -  ст. 366 Кримінальногокодексу України.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Департамент захисту економіки Національної поліції України