Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати поділять на сесії 228 мільйонів залишкових коштів

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: prostoinvesticii.com
Гроші планують спрямувати на ремонт доріг, закупівлю тролейбусів та житло учасникам АТО

Завтра, 30 березня, під час 25-тої сесії Чернівецької міської ради розглянуть питання щодо розподілу 228 мільйонів гривень залишкових коштів бюджету міста. Про це під час брифінгу повідомив міський голова Олексій Каспрук.
 
Зі згаданої суми 40 мільйонів гривень планують спрямувати на будівництво житла учасникам АТО. Також кошти хочуть витратити на зарплатню бюджетникам, завершення ремонтних робіт на обєктах, де їх розпочали раніше, консервацію та забезпечення охорони кінотеатру імені Івана Миколайчука.
 
Крім того, міський голова повідомив про необхідність капітального інвестування Чернівецького аеропорту: 3 мільйони планують виділити на завершення встановлення світло-сигнальної системи, ще три мільйони - на розробку проекту реконструкції злітно-посадкової смуги.
 
За словами Каспрука, частина коштів буде спрямована на ремонт доріг та закупівлю тролейбусів. Посадовець анонсував, що перевиконання бюджету за 1 квартал 2017 року може становити близько 35 мільйонів гривень, ці кошти також хочуть витратити на дороги та закупівлю електротранспорту. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно