Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Із таким фінансуванням область може втратити дороги, - Ігор Гах

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: promin.cv.ua/

2017 року на утримання кілометра доріг виділено 23 тисячі гривень  

По п’ятибальній системі дороги Чернівецької області можна оцінити на один, максимум - на два бали. Про це у програмі «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь» повідомив начальник Служби автомобільних доріг в Чернівецькій області Ігор Гах.
 
За словами посадовця, ідеальних, або наближених до ідеалу доріг, на сьогодні у Чернівецькій області нема. Окрім тих ділянок, де за митні кошти було проведено ремонт, але це до 50 кілометрів. А деякі ділянки доріг в області вже непроїзні.  Найгірша ситуація в Путильському районі, де багато доріг не відновлені ще після повеней 2008 та 2010 років.
 
Ігор Гах повідомив, що на капітальний ремонт основних напрямків область потребує понад два мільярди гривень. Вартість поточного, середнього ремонту, за словами посадовця, сьогодні коштує близько 10 мільйонів гривень за 1 кілометр. Капітальний ремонт вартуватиме у два рази більше.
 
На 2017 рік з Держбюджету виділено 79 мільйонів гривень, які передбачені на ремонт трьох об’єктів та 67 мільйонів - на експлуатаційне утримання доріг. Це 23 тисячі гривень на 1 кілометр дороги. Як наголосив Гах, за такого фінансування, область може втратити дороги.
 
Дещо рятують кошти митниці, але через бюрократичні процедури: погодження у 5 інстанціях, це все відбувається дуже довго. Дорожники досі не знають, яка сума надійде у 2017 році, бо розрахунки ще не зроблені.
 
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно