Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Медиків «швидкої» навчатимуть представники Мальтійського ордену


Фото: med.cv.ua
Проведуть тренінги із надання долікарської допомоги

Як повідомив директор Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв, незабаром працівники «швидкої» розпочнуть співпрацю з Угорською благодійною службою Мальтійського ордену. Спільна діяльність Центру ЕМД та представників Мальтійського ордену полягатиме в проведенні триденних навчань з надання долікарської допомоги, повідомляє med.cv.ua.
 
– Угорські благодійники проведуть для працівників нашої служби навчання з надання долікарської допомоги, після яких вони стануть інструкторами й отримають право проводити майстер-класи для інших. Плануємо охопити даними навчаннями насамперед працівників служби екстреної медичної допомоги з районів  області. Опісля тригодинний курс з надання долікарської допомоги буде проведений для інших категорій населення – вчителів, службовців, водіїв тощо, – пояснює В. Єленєв.
 
Подібні навчання вже були проведені представниками Мальтійського Ордену у Львові. Буковинців зацікавила співпраця з угорцями, тож першими виявили ініціативу і запросили благодійників навідатись до нашої області.
Медиків «швидкої» навчатимуть представники Мальтійського ордену 
Крім того угорські меценати передали Центру ЕМД два муляжі для проведення навчань.скачать dle 10.5фильмы бесплатно