Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині до відповідальності за корупцію притягнуто 16 осіб

6 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності Органи прокуратури Чернівецької області продовжують протидіяти корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням.
 
Так, упродовж 2017 року, за участі прокурорів, судами із прийняттям остаточного рішення розглянуто 17 протоколів, складених Управлінням захисту економіки в Чернівецькій області ДЗЕ НП України, усі з яких – за ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). Адміністративні стягнення застосовано до 16 осіб.

Крім того, в порядку  ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» внесено 12 подань з вимогами про проведення службових розслідувань, 7 з яких розглянуто, 6 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, ще  5 подань перебувають на розгляді.
 
Проте, як засвідчує практика, відсутність у прокурорів наглядових повноважень в означеній сфері призводить до неможливості виявлення прихованих випадків вчинення за місцем роботи службовців корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень.
 
Органи прокуратури Чернівецької області готові до співпраці з громадськістю та представниками ЗМІ з питань виявлення вказаних фактів.
Прийом звернень громадян в прокуратурі області проводиться у робочий час щодня з 9:00 до 18:00 години, окрім вихідних.
 Крім того, про вказані правопорушення можна повідомити за телефоном «гарячої лінії» ((0372) 51-99-32),  на електронну пошту (zvern@chrn.gp.gov.ua)  або на особистому прийомі керівництва прокуратури області та керівників місцевих прокуратур, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж