Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Новодністровську виявили нелегалів, які укріплювали береги Дністра

У одному з готелів міграційники виявили громадян Румунії та Молдови
Працівники Сокирянського РС УДМС у Чернівецькій області спільно зі співробітниками районних підрозділів УСБУ та ГУ НП у Чернівецькій області провели перевірку готелів у місті Новодністровськ Чернівецької області, в одному з яких виявили шістьох громадян Республіки Молдова та трьох громадян Румунії.

Перевіркою встановлено, що вищевказані громадяни виконували роботи по укріпленню берегів річки Дністер у Новодністровську.

За працевлаштування в Україні без дозволу на працевлаштування та без оформлення посвідок на тимчасове проживання іноземців притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП. Окрім того, вони порушили вимоги ст. 42 Закону України «Про зайнятість населення» та ст. 4, 5 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства». На порушників міграційного законодавства накладено штраф та прийнято рішення про скорочення терміну перебування в Україні.

За ст. 206 КУпАП до адміністративної відповідальності притягнуто також директора підприємства, який працевлаштував в Україні іноземних громадян без дозволу, оформлення посвідок на тимчасове проживання та надання інших послуг. На вказану особу накладено штраф в розмірі 8,5 тис. грн.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Управління ДМС у Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж