Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецькі податківці погодилися виконувати закон тільки після втручання нардепа, - Оксана Продан

Проблема виконання рішення про зменшення єдиного податку розв’язалася за дзвінком з фінуправління
Проблема виконання рішення Чернівецької міської ради щодо зменшення ставки єдиного податку для платників другої групи розв’язалася одразу ж після того, як працівники фінансового управління міськради повідомили податківцям, що це питання взяла під контроль народний депутат. Про це 18 квітня під час роботи сесії міської ради повідомила народний депутат України Оксана Продан.

«Ви проголосували за зниження ставки податку для платників другої групи, але це рішення не виконувалося податківцями. Вони казали, що не можуть цього виконати. Я підійшла до Олексія Павловича, він викликав начальника фінансового управління. Ми обговорили це питання і вирішили, що я буду звертатися як народний депутат із запитом, чому чернівецька податкова порушує закон, порушує рішення ради. З’ясувалося, що податківці за дзвінком з фінансового управління про те, що народний депутат втручається і буде контролювати цей процес, сказали, що відтепер вони готові виконувати рішення про зменшення ставки податку», - сказала Оксана Продан.

«Це смішно і соромно говорити, але податківці погодилися виконувати закон тільки тоді, коли почули, що їх будуть змушувати виконувати закон», - зауважила народний депутат.

Вона закликала депутатів міської ради активніше співпрацювати із народними депутатами з Чернівецької області, аби впливати на органи виконавчої влади щодо виконання ними своїх повноважень та дотримання законодавства.

Крім того, Оксана Продан висловила готовність і надалі робити все, що від неї залежить, для розвитку Чернівців та закликала міського голову Олексія Каспрука не чинити опір.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж