Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька міська рада подякувала Оксані Продан

Фото: promin.cv.ua
Вона стала ініціатором законопроекту, за яким із держбюджету виділили 1,9 мільярда гривень на перевезення пільговиків Народний депутат України, буковинка Оксана Продан отримала лист-подяку від Чернівецької міської ради за ініціативу внесення на розгляд Верховної ради України та підтримку закону України щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших пільг, про це йдеться на офіційній сторінці нардепа. 18 лютого депутати внесли відповідні зміни до Державного бюджету.
 
Нагадаємо, після прийняття державного бюджету на 2016 рік, місцеві громади залишилися без коштів на компенсацію пільгового проїзду пенсіонерам, людям з обмеженими можливостями, ветеранам війни, чорнобильцям та іншим категоріям громадян.
 
Попри те, що право на пільговий проїзд закріплене в законодавстві, люди фактично не могли ним скористатися. Тоді Оксана Продан та ініціативна група народних обранців підготували проект закону у якому пропонувалось забезпечити право на пільговий проїзд реальними коштами, тобто надати місцевим радам субвенцію з державного бюджету в розмірі 1,91 млрд. грн.
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: times.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж