Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Міський голова не має наміру йти на перевибори», - Шиба

Каспрук хоче й надалі залишатися на посаді
Чернівецький міський голова Олексій Каспрук не має наміру складати повноваження або брати участь у дострокових виборах. Попри заяву, виголошену Каспруком під час роботи сесії міськради 18 квітня щодо готовності йти на дочасні вибори, жодної згадки про вибори міського голови у зверненні до Парламенту не міститься.

Про це в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» повідомив начальник юридичногоо управління Чернівецької міської ради Олександр Шиба.

«У тексті заяви про розпуск міської ради я не бачив готовності або висловлювань міського голови з наміром іти на дострокові вибори, або складати повноваження. Навпаки, він налаштований працювати, виконувати свої обов’язки поки не буде позачергових або чергових виборів міського голови. Офіційно в документі цього не було. Я мабуть не помилюсь, така риторика звучала в його виступі», - зазначив Шиба.

Як повідомляв promin.cv.ua, 18 квітня Олексій Каспрук оприлюднив заяву, в якій йшлося про клопотання з боку міського голови до Верховної Ради щодо призначення у Чернівцях дострокових виборів міської ради та мера.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж