Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» поступилася на виїзді «пивоварам»

Єдиний гол у матчі забив гравець...чернівецької команди

Суперником «Буковини» у виїзному матчі 28 – го туру першолвгової першості України стали гравці столичної команди «Оболонь-Бровар». У перші хвилини зустрічі більше атакували підопічні Олега Ратія. Спочатку досвідчений Андрій Корнєв заблокував удар Олександра Гуськова, а згодом після «пострілу» Сергія Чеботарьова м’яч пройшов поруч зі стійкою. Згодом Сергій Савчук віддав передачу на Максима Ілюка, який, на жаль, завдати удару по «рамці» господарів не зміг.

На 22 хвилині зустрічі шанс відзначитися мали гравці столичної команди. Удару гравцеві господарів Василеві Продану забракло влучності. А через тринадцять хвилин на удар екс – футболіста «Буковини» Юрія Бровченка зреагував Олег Мозіль. Не зміг, на жаль, відзначитися і гравець чернівецької команди Сергій Савчук, який завдавав удару головою з близької відстані.

На початку другого тайму воротам господарів загрожував Олександр Темерівський, однак м’яч опинився у руках голкіпера столичної команди Назара Федорівського. А на 54 хвилині простріл вздовж воріт «Буковини» зробив Дмитро Єременко, а у Максима Покотилюка вийшов удар по власним воротам. На щастя, Олегові Мозілю вдалося ліквідувати небезпеку. А вже через чотири хвилини господарів від голу врятував Назар Федорівський, який спромігся зреагувати на удар головою Ігоря Бойчука. На 73 хвилині гри Назар знову виручив свою команду. Страж воріт «пивоварів» перевів м’яча на кутовий після «пострілу» зі штрафного Олександра Темерівського.

Наприкінці зустрічі м’яч, на жаль, опинився у воротах «Буковини». Антон Шевчук пройшов по лівому флангу та зробив простріл на Василя Продана, а буковинець Ігор Бойчук відправив м’яча у … власні ворота. Під завісу гри небезпечний штрафний виконував Артем Тєрєхов, однак зрівняти результат гравцям нашої команди не вдалося.

«Буковина» поступилася з рахунком 0:1 та перебуває на тринадцятому місці. 8 травня підопічні Олега Ратія гратимуть у рідних стінах із лідером – командою «Іллічівець» (Маріуполь).