Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Міського голову звинуватили у змові з перевізниками

Депутати не задоволені роботою Каспрука з перевізниками
Депутати Чернівецької міської ради висловили своє невдоволення роботою виконавчих органів влади з перевізниками. Зокрема, йдеться про невиконання рішення міськради щодо скасування вартості проїзду в 4 гривні та її зменшення до трьох. Також депутати наголосили на тому, що до них надходять численні скарги від містян щодо низької якості перевезень, попри підвищення вартості проїзду.

Про це йшлося сьогодні на сесії міськради під час розгляду питання звіту міського голови про виконання рішення депутатів щодо скасування ухвали виконкому про підвищення вартості проїзду в маршрутках.

Олексій Каспрук повідомив, що вартість проїзду не знижуватиметься, оскільки у судовому порядку, за клопотанням одного з перевізників, рішення міської ради призупинено. Низьку якість перевезень мер пояснив відсутністю в місті альтернативи наявним перевізникам.

Такі аргументи викликали несприйняття депутатського корпусу. Обранці звинуватили міського голову у змові з перевізниками.

Утім, під час голосування за визнання роботи міського голови незадовільною, депутатам не вистачило голосів. Спершу ця пропозиція набрала 20, а згодом - 19 голосів. Не голосували за визнання роботи мера незадовільною фракції «Солідарності» та «Народного контролю» у повному складі.

Рішення про визнання роботи мера задовільною набрало лише 2 голоси. Відтак, за пропозицією депутата Володимира Бешлея, питання звіту міського голови перенесли на наступну сесію.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

1 коментар

Іон Думітрович 4 травня 2017 13:39
Колись і це закінчиться!
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж