Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» поступилася лідерові першості України

Підопічні Ратія гідно протидіяли «Іллічівцю»

У 29 – ому турі чернівецька «Буковина» приймала лідера першолігової першості України – колектив «Іллічівець» (Маріуполь). На жаль, у домашньому матчі не зміг зіграти центральний захисник Роман Мироненко, який травмувався у попередньому поєдинкові з «Оболонню – Бровар». Замість Романа місце в основі отримав Микола Жовтюк. Повернувся на поле також Олексій Клак, який виїзний матч у столиці України пропускав через перебір жовтих карток.

На початку матчу активніше діяли гравці «Буковини». Зокрема, з далекої відстані пробивав Максим Ілюк, однак вихованець буковинського футболу, який трохи пограв за «Іллічівець», у ворота не влучив. А на 21 хвилині м’яч, на жаль, опинився у воротах чернівецької команди. Перериваючи передачу Євгена Непляха, захисник «Буковини» Микола Жовтюк влучив у партнера Максима Покотилюка. Від Максима м’яч потрапив до досвідченого нападника «Іллічівця» Руслана Фоміна, який влучно пробив повз воротаря Олега Мозіля. Вже через хвилину підопічні Олега Ратія мали шанс зрівняти результат. Максим Ілюк був готовим замкнути простріл Ігоря Бойчука, однак гравці «Іллічівця» не дали пробити буковинцеві.

На 53 хвилині зустрічі вдруге у воротах «Буковини» міг «розписатися» Руслан Фомін. Руслан вийшов на «побачення» з Олегом Мозілем, однак, на щастя, переграти нашого голкіпера не зміг. Можна пригадати і «постріли» гравців «Буковини» Сергія Савчука та Максима Покотилюка. На ці удари зреагував голкіпер «Іллічівця» Євген Гальчук. А на 89 хвилини гри у ворота «Буковини» призначили пенальті. Після удару Олександра Мігунова, який вийшов на заміну, м’яч влучив у руку Миколі Жовтюку. Арбітр гри Олександр Шандор (Львів) прийняв рішення щодо призначення одинадцятиметрового удару. Пенальті реалізував кращий бомбардир «Іллічівця» Руслан Кісіль.

«Буковина» поступилася з рахунком 0:2. Тепер на підопічних Олега Ратія очікує виїзд у Миколаїв, де наші земляки зіграють із сусідом по турнірній таблиці. Матч «Миколаїв» - «Буковина» відбудеться 13 травня.

"Буковина" (Чернівці) - "Іллічівець" (Маріуполь) - 0:2 (0:1)

8 травня 2017 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 1504 глядача.

Арбітр – О. Шандор (Львів), асистенти арбітра – Коротін (Київ), Федорок (Чернігів), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Соботюк (Київ).

«Буковина»: Мозіль, Тєрєхов, Жовтюк, Темерівський (Мазур, 46), Бойчук, Покотилюк, Гуськов, Чеботарьов (Савчук, 46), Гудак, Клак, Ілюк (Шишигін, 70). Запасні: Леонідов, Раца, Бугай, Сербул. Головний тренер – Олег Ратій.

«Іллічівець»: Гальчук, Неплях, Вакуленко, Яворський, Насонов, Кісіль (Тищенко, 90+1), Кольцов, Кожанов, Мишньов (Новотрясов, 71), Ярошенко (Мігунов, 86), Фомін. Запасні: Михайленко, Цюпа, Жичиков, Гоміс. Головний тренер – Олександр Севідов.

Голи: Фомін (21), Кісіль (90, з пенальті).

Попередження: Кожанов (16), Ілюк (63), Савчук (74), Мазур (77), Новотрясов (79), Ярошенко (84).