Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Рятувальники вчилися гасити пожежі в потягах та ліквідовувати витік хімречовини


На залізничній станції Чернівці відбулися навчання
12 травня у Чернівцях відбулися командно-штабні навчання рятувальників щодо ліквідації надзвичайних ситуацій на залізничній станції «Чернівці». Навчання проводилися з метою відпрацювання дій пожежно-рятувальних підрозділів та працівників залізничної станції, а також задля вдосконалення практичних навичок надзвичайників під час проведення аварійно-рятувальних робіт.

Як повідомили у прес-службі управління ДСНС в Чернівецькій області, до навчань було залучено 16 одиниць техніки та 76 особового складу управління, пожежний потяг та 32 працівники залізничного вокзалу.

Для учасників навчань було змодельовано кілька ситуацій. Згідно із задумом, внаслідок необережного поводження з опалювальним обладнанням у пасажирському вагоні виникла пожежа. Полум’я швидко розповсюдилося, а всередині вагону залишились потерпілі, які через сильне задимлення не можуть самостійно вибратися. Вогнеборці, котрі залучалися до цього етапу навчань, рятували людей із охопленого вогнем вагону та у складі газодимозахисних ланок ліквідовували пожежу. 

Також в результаті пожежі створилась ще одна загроза – розгерметизація вагонів із хлором, які розташовувались на сусідній колії.
Останнім етапом командно-штабних навчань стала евакуація людей із приміщення залізничного вокзалу, адже, відповідно до задуму тренувань, хмара із токсичними речовинами піднялась у повітря та рухалась до будівлі, де перебувала велика кількість людей. 

Умовну надзвичайну ситуацію вогнеборцям вдалось ліквідувати у встановлені терміни, а чітка взаємодія пожежно-рятувальних підрозділів та інших служб дозволила у встановлені терміни впоратися із всіма поставленими під час навчань завданнями, - повідомили у прес-службі рятувальників.скачать dle 10.5фильмы бесплатно