Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Не бачу ефекту від частих відряджень міського голови, - депутат

Олексій Каспрук часто їздить за кордон, але ефекту від таких поїздок не помітно
Ефекту від частих закордонних відряджень чернівецького міського голови Олексія Каспрука не помітно. На цьому зауважив депутат Чернівецької міської ради Юрій Бурега у програмі «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь».

«Міський голова проводить чимало часу в сесійній залі з депутатами, часто буває у відрядженнях, їздить по світу, по Європі, але особисто я не відчуваю якогось приливу енергетичного і пропозицій для розвитку міста», - сказав Бурега.

Він додав, що сам протягом 11 років роботи на посаді голови Садгірської районної ради лише двічі був у відрядженнях, але отриманих знань вистачило на те, аби протягом 5 років вносити нові пропозиції щодо роботи комунального господарства.

«Я побував за кордоном 2 рази за 11 років роботи у Чернівецькій міській раді, очолюючи Садгірську районну раду. Один раз був на святкуванні дня міста в Коніні (Польща) і вдруге – у Ризі (Латвія) на тренінгу по реформуванню житлово-комунального господарства. Років 5 я приносив свої пропозиції звідти і впроваджував їх в життя», - наголосив депутат.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж