Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Столичні кардіохірурги прооперували у Чернівцях серце 2-місячної дитини

Це перша операція на дитячому серці, проведена на базі центру дитячої хірургії Чернівецької міської дитячої лікарні
Головний лікар Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Сергій Сіромаха разом зі своїми колегами - дитячими кардіохірургами – у Чернівцях провів операцію на магістральних судинах серця у 2-місячної дитини.
 
Лікарі з Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні – дитячі кардіологи та реаніматологи - підготували дитину до операції і перевели її у відділення інтенсивної терапії міської дитячої клінічної лікарні. Перед операцією спеціалісти ще раз оглянули маленького пацієнта, провели всі необхідні додаткові обстеження для зменшення ризику ускладнень.
 
Безпосередньо у відділенні інтенсивної терапії розгорнули операційну. Під загальним знеболенням, яке проводив київський лікар-анестезіолог, команда столичних хірургів вперше у Чернівецькому центрі дитячої хірургії здійснили операцію на Боталовій протоці. Після цього медики чернівецької та київської лікарень підписали протокол про подальшу співпрацю. У рамках співпраці буде проводитися обмін лікарями для стажування за профілем діяльності на базі клінік, організовуватимуться спільні конференції, - зазначив Сергій Сторожук, головний лікар Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні.
 
– Також вивчаємо перспективи створення телемедичного консультування профільних хворих. Київські бригади Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова приїжджатимуть до нас для проведення окремих операцій на базі хірургічного відділення міської дитячої клінічної лікарні. Це вагомий крок уперед у розвитку дитячої кардіохірургії в нашому місті.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: acc.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж