Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук анонсував кадрові зміни в міській раді

Розпочнуть з департаменту ЖКГ Структурні підрозділи Чернівецької міської ради очікують кадрові зміни. Про це 22 травня під час брифінгу повідомив міський голова Олексій Каспрук. Він зазначив, у першу чергу йдеться про Департамент житлово-комунальних послуг.
 
«Розумію, що Департамент робить дуже багато роботи, але не вважаю, що це виправдання за деякі помилки. Це стосується і розв’язку чи повільного реагування на проблему з громадським транспортом, запізнення з початком ремонту доріг у Чернівцях, контролем за якістю виконання цих робіт. Ці речі не припустимі, тому нас очікують кадрові зміни і підсилення в роботі Департаменту», - сказав міський голова.
 
За його словами, сфера ЖКГ в місті має розвиватися швидше і більш ефективно.
 
При цьому, Каспрук підкреслив, що кадрові зміни будуть стосуватися не тільки Департаменту житлово-комунального господарства, але й інших структурних підрозділів міської ради. Вони будуть спрямовані на «підсилення та збільшення ефективності».
 
«Часи розмов, доган і зняття премій закінчилися. Хароший хлопець – це не професія, тому будемо прощатися», - наголосив мер.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж