Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Один з посадовців міськради, упійманий на хабарі, вже відновлений на посаді


Міський голова зауважень до роботи підлеглого не має

Заступник директора Департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради Олег Пилип’як, якого у серпні минулого року затримали на хабарі, відновлений на посаді та знову працює у виконавчій владі міста.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив міський голова Олексій Каспрук.

«Він був відсторонений від виконання обов’язків судом, два тижні тому суд зняв цю заборону і він приступив до виконання обов’язків. Якщо я можу його сьогодні звільнити, то не за ту справу, яка сьогодні знаходиться в суді, бо якщо справа завершиться виправдальним вироком, то це буде порушення законодавства. Його можна звільнити тільки за невиконання якихось службових обов’язків. Якихось зауважень до його роботи немає», - сказав Олексій Каспрук.

Нагадаємо, заступника директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради, начальника управління комунального господарства Олега Пилип’яка затримали правоохоронці за вимагання від приватного підприємця п’яти тисяч гривень за сприяння в укладанні договору підряду на виконання будівельних робіт. Угоду загальною вартістю майже двісті тисяч гривень чиновник обіцяв провести поза електронною системою публічних закупівель «ProZorro». Співробітники спецслужб затримали керівника департаменту в робочому кабінеті під час отримання грошей. скачать dle 10.5фильмы бесплатно