Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Кадрові зміни у міській раді: Каспрук призначив двох директорів департаментів

Колишніх директорів департаментів переведено на інші посади
Розпорядженням міського голови Олексія Каспрука  від 16 червня цього року Володимира Бабчука увільнено з посади директора департаменту  містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради. На посаду директора  департаменту  містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради у порядку переведення  призначено  Ярослава Городенського, який до цього працював на посаді директора департаменту економіки міської ради.
 
Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради. 

Володимира Бабчука в порядку переведення призначено начальником міського комунального підприємства  «Аварійно-диспетчерська служба  0-80» за строковим трудовим договором на три роки, припинивши службу в Чернівецькій міській раді.
 
Директором департаменту економіки міської ради в порядку переведення призначено Степана Руденка, який до цього працював у відділі інвестицій та міжнародних зв’язків міської ради, радником міського  голови.
 
Довідково.
 
Ярослав Городенський, 1973 року народження, чернівчанин, позапартійний, має вищу економічну освіту, двадцять років працював в органах податкової служби, пройшов трудовий шлях від головного спеціалісту сектору безпеки відділу податкових розслідувань до начальника податкової інспекції. Посаду директора департаменту економіки міської ради обіймав з листопада 2014 року.
 
Володимир Бабчук, 1961 року народження, уродженець с. Борівці Кіцманського району, позапартійний, за освітою інженер-будівельник. Працював у домобудівному комбінаті, міськкомунгоспі, директором комунального підприємства «МіськШЕП», заступником, директором департаменту житлово-комунального господарства, першим заступником директора та директором департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.
 
Степан Руденко, 1988 року народження, чернівчанин, позапартійний, отримав вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію магістра з менеджменту, кандидат географічних наук, захистив кандидатську дисертацію у Київському національному університеті імені Т.Шевченка з питань природно-ресурсного потенціалу України, автор та співавтор наукових праць в українських та зарубіжних наукових виданнях, доцент, координатор робочої групи із впровадження в Чернівцях проекту «Інтегрований розвиток міст України». Працював викладачем Чернівецького нацуніверситету ім. Ю.Федьковича, має практичний досвід роботи на керівних посадах в сфері туристичного та ресторанного бізнесу, організації виробництва. Радником міського голови працював з липня 2014 року, навчався в університеті економічного менеджменту Національної академії державного управління при Президенті України за програмою  професіоналізації та стабілізації муніципального управління.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж