Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Київська прокуратура завела справу на керівників двох буковинських лісгоспів


Посадовців підозрюють у зловживанні владою та нанесенні збитків державі
Прокуратура міста Києва підозрює посадовців ДП «Сторожинецьке лісове господарство» та ДП «Путильське лісове господарство» у зловживанні службовим становищем та нанесенні шкоди державним інтересам.

Про це стало відомо з двох ухвал Печерського райсуду м. Києва, куди слідчий звернувся в рамках кримінального провадження №12016040400000564, пишуть Наші гроші.

З матеріалів суду не відомо, які саме підозри у прокуратури щодо діяльності посадовців двох державних лісгоспів Чернівецької області. Це перші звернення до суду слідчих в цій справі. Але в обох клопотаннях прокурор попросив доступ до тендерів лісгоспів з 1 січня 2014 року по теперішній час, де учасником було ТОВ «Метрудтранс». Також слідчий клопотав про доступ до угод лісгоспів з фірмою, актів виконаних робіт та платіжних документів. Суд ці клопотання задовольнив.

З «Вісника державних закупівель відомо», що Путильський лісгосп в 2014 році замовляв «Метрудтранс» послуги з перевезення лісу на суму 2,06 млн грн., Сторожинецький лісгосп в 2014-2015 замовляло фірмі такі ж послуги на суму 12,46 млн грн.скачать dle 10.5фильмы бесплатно