Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ляшко: Подачок від уряду навіть на «Памперси» не вистачить

Фракція Радикальної партії пропонує альтернативний план подолання бідності
Фракція Радикальної партії не дозволить владі запроваджувати антиукраїнські реформи – медичну, пенсійну та земельну. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко з трибуни парламенту. Народний депутат переконаний, що всі ці реформи робляться не для українців, а на виконання меморандуму із МВФ для того, щоб взяти черговий мільярд кредиту.
 
«Якби це робилося для українців, то спитали б, в першу чергу, у лікарів, як проводити медичну реформу, чи зібрали би роботодавців та профспілки і спитали, як робити пенсійну реформу. Натомість влада хоче підняти пенсійний вік та збільшити трудовий стаж. І зрештою, якби уряд хотів провести реальну земельну реформу, то зібрали фермерів та підтримали б наш законопроект про те, що господарем на українській землі має бути український фермер», - наголосив Ляшко.
 
На противагу «урядовим реформам» фракція Радикальної партії пропонує свій альтернативний план подолання бідності та виходу із кризи.
 
«Минулого тижня я об’їхав пів-України і всюди люди питали мене тільки одне: як їм виживати на ці зарплати та пенсії? Натомість, уряд у наступному році хоче підняти мінімальну зарплату аж на 500 гривень. Сьогодні люди отримують 3200 гривень, а в 2018 році матимуть 3700. Хай би ті, хто планує таке підвищення, підуть в аптеку і куплять на ті 500 гривень хоч пачку «Памперсів». Думаю, що не вистачить», - обурився народний депутат.
 
Політик підкреслив, що не дасть знущатися над українцям, більшість яких і так за межею бідності.
 
«Наша команда залізним форпостом стоятиме на захисті інтересів українців і не дасть владі провести ці так звані реформи, в результаті яких Україна втратить землю, мільйони людей не матимуть пенсії та можливості отримувати медичну допомогу!», - запевнив Ляшко.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж