Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Радикали вимагають від уряду оприлюднити проект пенсійної реформи


Фото: zn.ua
Люди мають право знати, на яких умовах і коли вони виходитимуть на пенсію Лідер Радикальної партії з трибуни Верховної Ради Олег Ляшко заявив, що уряд має обговорювати пенсійну реформу з українцями, а не з МВФ.
 
«Українців пенсійна реформа стосується в першу чергу. Люди, які важко працюють усе життя, мають право знати, на яких умовах і коли вони виходитимуть на пенсію. Тому ми вимагаємо від уряду оприлюднити проект пенсійної реформи, щоб ми мали можливість публічно його обговорити», – наголосив Ляшко. 
 
Політик зазначив, що кінцевою метою пенсійної реформи має бути підвищення пенсій. «Уряд обіцяє, що пенсії піднімуть з 1 жовтня. Обіцянка-цяцянка, а дураку радість! Насправді ж, вони хочуть підняти пенсії, а разом з тим внести законопроекти про підвищення трудового стажу для виходу на пенсію, ліквідацію пільгових умов виходу на пенсію для шахтарів, механізаторів, хіміків тощо. Ми категорично проти цього», – підкреслив народний депутат. 
 
Ляшко акцентував увагу на тому, що чекати із підвищенням пенсій до жовтня немає потреби.
 
«Завдяки нашій ініціативі про підвищення мінімальних зарплат у нас більше 10 млрд грн перевиконання доходів до Пенсійного фонду. Отже гроші на підвищення пенсій є вже сьогодні. В першу чергу потрібно забезпечити півмільйона людей, які отримують менше 1000 гривень – так звана «соціальна пенсія». Це не значить, що вони не працювали, просто їх не оформляли на роботу. Ми вимагаємо встановити для цієї категорії людей пенсію не нижче 1500 гривень», – зауважив політик. 
 
Ляшко також наголосив, що потрібно провести перерахунок пенсій для людей, які мають великий трудовий стаж.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно