Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині на боротьбу з онкологією планують виділити 30 мільйонів гривень

У Чернівецькій області на обліку перебуває близько 20 тисяч онкологічно хворих 
На боротьбу з онкологічними захворюваннями з обласного бюджету планують виділити 30 млн. гривень. Відповідна регіональна програма розроблена на період з 2017 по 2019 роки.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької обласної державної адміністрації.

Програма передбачає низку профілактичних та лікувальних заходів, спрямованих на покращення якості надання медичної допомоги дорослому та дитячому населенню області з онкопатології.

Загалом у Чернівецькій області, як і в інших регіонах України, ситуація з рівнем захворюваності населення на онкологічні хвороби невтішна. На обліку перебуває близько 20 тисяч онкологічно хворих буковинців. Кожного року до цієї цифри додається понад 2 тисячі людей, у яких діагностуються злоякісні новоутворення.

На Буковині три медичні установи надають спеціалізовану допомогу хворим на рак, зокрема Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер, гематологічне відділення лікарні швидкої медичної допомоги та обласна дитяча клінічна лікарня. Окрім того, до цієї проблеми долучаються і провідні науковці відповідних кафедр Буковинського державного медичного університету.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж