Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Забудовники у Чернівцях сплатять 350 тисяч гривень штрафів

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

З початку року Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю міської ради провела 9 планових та 45 позапланових перевірок об'єктів будівництва

За порушення у сфері містобудівної діяльності на забудовників наклали майже 350 тисяч гривень штрафів.
 
Про це повідомили в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю міської ради. 

З початку року Інспекція провела 9 планових та 45 позапланових перевірок об'єктів будівництва щодо дотримання вимог містобудівного законодавства провела. За їх результатами  видано 48 приписів, винесено 29 постанов  про застосування штрафних санкцій на суму майже 350 тисяч гривень.
 
Зокрема, відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення накладено 26 штрафних санкцій на загальну суму 115 тисяч гривень, а відповідно до Закону України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності» накладено 3 штрафні санкції на суму 233,5 тисяч гривень.
 
Для примусового виконання до Чернівецького міського відділу державної виконавчої служби  Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області направлено 2 постанови про стягнення адмінштрафів на суму 5,950 тис. грн.
 
 Найбільшу суму штрафу у розмірі 144 тис.грн. стягнули з ТзОВ «МС Імперіал Буд» за недостовірні  дані у декларації  про початок будівельних робіт. На 72 тисяч гривень оштрафовали також Чернівецький домобудівний комбінат за відхилення від проектної документації під час будівництва об'єкту на вул.Аксеніна.  Індивідуальні забудовники найчастіше притягалися до адміністративної відповідальності шляхом застосування штрафних санкцій за самочинне будівництво.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно