Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У «Chernivtsi Open 2017» змагатимуться чемпіонка України та майстри ФІДЕ

Змагання стартують наступного тижня

18 липня на Буковині розпочнеться III шахово-шашковий фестиваль «Chernivtsi Open 2017».  Вже зараз можна повідомити, що у Чернівці завітають відомі шахісти з інших областей України. Для участі у турнірі «А»  зареєструвалася гросмейстер серед жінок, чемпіонка України – 2011, срібна призерка І Всесвітніх інтелектуальних ігор – 2008 (швидкі шахи, команда), учасниця 13 (!) фінальних частин чемпіонату України серед жінок Катерина Должикова (на фото).


Завітають у Чернівці також майстри ФІДЕ Олег Биковський (Вінниця) та Олег Терлецький (Львів). Зіграють у  «Chernivtsi Open 2017» ветерани буковинських шахів Андрій Сухов, Валерій Кордубан, Вадим Ковтунович, а також молоді представники Чернівецької області Олексій Білич, Денис Михайлюк, Анатолій Вербицький та інші.


У турнірі «В» на сьогоднішній день зареєструвалися представники Чернівецької, Івано-Франківської та Хмельницької областей.


Нагадаємо, що фестиваль  «Chernivtsi Open 2017»відбуватиметься з 18 по 23 липня у Чернівцях (вулиця Садова 5, корпус №19 Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича, актовий зал). Відкриття змагань - 18 липня 2017 року, о 14:30.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж