Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» не втримала перемогу у Львові

Наша команда тричі пропустила у другому таймі

У першому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з ФК «Львів». Матч відбувся на стадіоні «СКІФ». Якщо порівняти з кубкового грою проти СК «Дніпра – 1», то у складі «Буковини» сталися зміни. Місце у воротах замість Миколи Гоменюка зайняв Денис Чесановський. У стартовому складі також отримали місце Сергій Скрипкар та Антон Батрак, які у матчі з дніпровською командою вийшли на заміну.

У дебюті зустрічі більше атакували господарі поля, однак на 13 хвилині гри підопічним Юрія Крафта вдалося провести результативну атаку. Після прострілу Олександра Жумиги м’яч у ворота суперника переправив капітан «Буковини» Тарас Сивка. Через дванадцять хвилин шанс зрівняти результат втратив гравець ФК «Львів» Сергій Кисленко, який не зміг завдати влучного удару головою. На жаль, згодом той же Сергій Кисленко зрівняв результат. На 31 хвилині матчу Сергій замкнув головою простріл з лівого флангу. А через хвилину гравці буковинської команди відзначилися вдруге. Тарас Сивка віддав пас на Андрія Шишигіна, який завдав блискучого удару по «рамці» львівської команди. Андрій забив свій перший гол у офіційних матчах за «Буковину».

На 36 хвилині гри гравець ФК «Львів» Олександр Романчук порушив правила проти Андрія Шишигіна, а штрафний виконував Тарас Сивка. Після «пострілу» Тараса м’яч, який влучив у стійку та голкіпера Андрія Жука, опинився у сітці воріт суперника. Капітан «Буковини» оформив перший дубль у своїй професійній футбольній кар’єрі. Міг забити Тарас і втретє. Увійшовши у штрафний майданчик господарів, пробити влучно не зміг. Під завісу першого тайму на ворота «Буковини» виходив активний Сергій Кисленко. Цього разу нападник Дениса Чесановського не засмутив.

На початку другого тайму знову воротам «Буковини» загрожував Сергій Кисленко. На «постріл» Сергія зреагував Денис Чесановський. А на 49 хвилині зустрічі пробивав головою Юрій Шпирка – Чесановський на місці.

На жаль, з 75 по 81 хвилини м’яч тричі побував у воротах «Буковини». На 75 хвилині зустрічі після подачі зі штрафного Гліба Бухала м’яч у «рамку» чернівчан відправив Олексій Омельченко. Згодом Михайло Зайчук зробив подачу у штрафний майданчик «Буковини»: Олег Добровольський по м’ячеві не влучив, а Сергій Кисленко зробив рахунок нічийним. А вже після удару того ж Сергія Кисленка м’яч від Тараса Сивки влетів у ворота «Буковини». На жаль, під завісу матчу Тарас Сивка зазнав травми та не зміг дограти матч.

Чернівецька команда поступилася з рахунком 3:4. Сподіваємося, що оновлена «Буковина» здобуватиме очки у наступних матчах.

ФК «Львів» - «Буковина» - 4:3 (1:3)

Арбітр – Салаш (Калуш), асистенти арбітра – Семанюк, Синишин (обидва – Івано-Франківськ), четвертий арбітр – Лапко (Львів), спостерігач арбітражу – Кувік (Закарпатська область).

ФК «Львів»: Жук, Матушевський, Бариляк, Бухал, Скотаренко, Романчук (Кравців, 55), Шпирка (Дахновський, 74), В.Савошко, Кисленко, Зайчук, Омельченко. Головний тренер – Андрій Чіх.

«Буковина»: Чесановський, Скрипкар (Нікифоряк, 37), Найко, Геник, Раца, Добровольський, Жумига (Мунтян, 84), Сивка (Раулюк, 90), Шишигін, Батрак, Королянчук (Гакман, 61). В.о. головного тренера – Юрій Крафт.

Голи: Кисленко (31,79,81), Омельченко (75) - Сивка (13,38), Шишигін (32).

Попередження: Романчук (38), Бариляк (87) – Геник (62).