Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Італійські медики працюватимуть у Кіцманській лікарні

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Співпраця полягатиме в наданні консультаційної та лікувальної допомоги мешканцям Кіцманщини і, насамперед, учасникам АТО

Кіцманська центральна районна лікарня започаткувала новий напрямок у своїй діяльності. Задля покращення надання медичної допомоги мешканцям району та збільшення доступності до сучасних медичних послуг, лікувально-профілактичний заклад розпочав співпрацю з однією із громадських організацій міста Болонія, що в Італії.
 
Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА.
 
Як зазначив головний лікар Кіцманської ЦРЛ Володимир Хромюк, налагодити співпрацю з однією із тамтешніх громадських організацій вдалося завдяки допомозі заробітчан, які довгий час працювали в Болонії.
 
Наразі вже уклали з благодійниками договір. Заплановано, що співпраця полягатиме в наданні консультаційної та лікувальної допомоги мешканцям Кіцманщини і, насамперед, учасникам АТО. Працюватимуть у двох напрямках – нейрохірургія та реабілітація.
 
Італійські фахівці вже незабаром відвідають районний медзаклад.  Вони проконсультують пацієнтів лікарні й за необхідності скеровуватимуть їх на лікування та реабілітацію до Італії за кошти болонських меценатів.
 
На перспективу у рамках співпраці також передбачається, що італійські медики привезуть до Кіцманської ЦРЛ сучасне медобладнання для проведення оперативних втручань безпосередньо на місці.
 
Наразі ж італійці вже передали лікувально-профілактичному закладу санітарний автомобіль, аби за необхідності хворих було чим транспортувати. Доправити авто до Кіцманя допомогли громадські організації «Добрі люди Буковини» та «Золоті леви Чорної сотні».
 

Італійські медики працюватимуть у Кіцманській лікарні

 

Італійські медики працюватимуть у Кіцманській лікарні

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно