Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати міської ради звернуться до Кабміну

Через борги з відшкодування за субсидії комунальним підприємствам
Депутати Чернівецької міської ради мають намір ухвалити звернення до Кабінету міністрів України через борги з відшкодування за субсидії комунальним підприємствам міста.

Борг підприємствам надавачам послуг за рахунок субвенцій з державного бюджету станом на 1 червня складає майже 136 мільйонів гривень.

«Несвоєчасне та не в повному обсязі надходження субвенцій з державного бюджету негативно відображається на фінансово-господарській діяльності підприємств, що забезпечують утримання житлового фонду. Відсутність обігових коштів на даних підприємствах для здійснення розрахунків за електроенергію, збір та вивіз сміття, придбання матеріалів для запобігання та усунення аварійних ситуацій в житловому фонді, позбавляє можливості надання якісних послуг населенню.

Від ситуації, що склалась, не тільки потерпають житлово-комунальні підприємства, а й населення, оскільки, як свідчать звернення громадян, не рідко отримують повідомлення від надавачів послуг про необхідність сплати наданих послуг в повному обсязі, оскільки кошти на відшкодування пільг та субсидій відсутні.

З метою зняття соціальної напруги серед населення, забезпечення ефективного використання коштів та недопущення заборгованості, просимо Вашого сприяння щодо своєчасного та в повному обсязі, відповідно до фактичних зобов’язань, перерахувати субвенцію місцевим бюджетам», – ідеться у зверненні.

Ухвалити документ депутати планують уже на найближчій сесії міської ради.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж