Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковина – серед аутсайдерів із перепризначення субсидій

Фото: business.financialpost.com
Наразі переоформили лише 45-50% пільг  75% субсидій на опалювальний сезон 2017 року вже перепризначили українцям, які мають право на пільги, повідомляє Мінсоцполітики.
 
Наразі повністю закінчили переоформлення у Чернігівській області. А в Дніпропетровській, Харківській та Полтавській областях роботу провели на 95-99%. Але є і регіони з низькими показниками. Наприклад у Миколаївській, Волинській, Луганській та Чернівецькій областях переоформили лише 45-50% субсидій. Проте у Міністерстві соціальної політики кажуть, робота йде за графіком і закінчити її планують до кінця липня.
 
Тим часом процес підготовки до монетизації субсидій за минулий сезон. Відповідну заяву громадянам слід встигнути подати до 1 вересня.
 
«Орієнтовно під монетизацію підпадають близько 2 млн домогосподарств, і станом на кінець минулого тижня за коштами з відповідними заявами звернулися 48% громадян, які мають право на їхнє отримання», – повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко.
 
Монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу 100 кубометрів. Але монетизація стосується лише тих, хто використовував газ чи світло для опалення оселі. Максимальна сума коштів, які може отримати громадянин, - 135 грн за зекономлену електроенергію та близько 700 грн за зекономлений обсяг газу. Середні суми виплат (відповідно до оброблених заяв) становлять близько 130 грн за електроенергію та близько 630 грн за газ.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж