Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Через забудовників та недбальство чиновників бюджет Чернівців недоотримав понад 5 мільйонів гривень

Фото: 24tv.ua
Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин вчасно не стягнув штрафи  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області під час планової ревізії Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради виявили низку порушень, що призвели до втрат, повідомляє інформаційне агентство АСС.  
 
Зокрема, сім замовників будівництва у м. Чернівцях не виконали свого обов’язку щодо пайової участі у розвитку міської інфраструктури та ввели об’єкти будівництва в експлуатацію без сплати обов’язкових пайових внесків. Через це міський бюджет недоотримав доходів на суму понад 5,1 млн грн. Крім того, через незастосування штрафних санкцій за несвоєчасне внесення коштів пайового внеску, передбачених одним із договорів пайової участі, міський бюджет недоотримав понад 200 тис. грн.
 
Як повідомили в управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області, також департамент зайво сплатив майже 430 тис. грн. підрядним організаціям через завищення ними вартості та обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт на об’єктах соціально-культурного призначення (283 тис. грн. з цієї суми було відшкодовано ще під час ревізії). Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж