Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» поступилася на виїзді «Агробізнесу»

13 серпня наші земляки гратимуть з «Поділлям»

У п’ятому  турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з лідером змагань - командою «Агробізнес» (Волочиськ). У складі «Буковини» дебютував вихованець харківського футболу - захисник Роман Шафоростов. А ось автор переможного голу у виїзному матчі з ФК «Тернопіль» (2:1) Андрій Шишигін залишився у запасі.

Ворота команди «Агробізнес» захищав Сергій Чернобай, який минулого сезону виступав за «Буковину». У запасі гостей перебував ще один екс-воротар чернівчан Костянтин Одольський.

На початку гри перевага була на боці господарів поля. Зокрема, на 13 хвилині зустрічі небезпечно пробивав головою Микола Темнюк. А через сім хвилин м’яч опинився у воротах «Буковини». Влучного удару з району одинадцятиметрової позначки завдав Андрій Скакун. У першій половині зустрічі підопічні колишнього гравця «Буковини» Андрія Донця завдали ще кілька небезпечних ударів по «рамці» Дениса Чесановського, однак на перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів.

У дебюті другого тайму у ворота «Буковини» призначили пенальті, яке реалізував Віталій Груша. Зрештою, у другій половині зустрічі підопічним Юрія Крафта вдалося вирівняти гру, а на 58 хвилині зустрічі влучного удару головою завдав новачок «Буковини» - захисник Роман Шафоростов. А вже на 60 хвилині гри м’яч вдруге опинився у воротах «Агробізнесу». Після передачі з флангу влучного удару завдав Тарас Сивка, однак асистент арбітра «засвітив» положення поза грою.

На 79 хвилині зустрічі «Буковина» пропустила втретє. Відзначився Богдан Семенець, який використав передачу Миколи Темнюка. На жаль, наші земляки догравали матч у меншості – червону картку отримав капітан «Буковини» Тарас Сивка.

«Буковина» поступилася з рахунком 1:3. 13 серпня підопічні Юрія Крафта зіграють на виїзді з хмельницьким «Поділлям».

ПІСЛЯМАТЧЕВИЙ КОМЕНТАР

Юрій КРАФТ, в.о. головного тренера «Буковини»: «Ми провалили початок гри – пропустили гол. Наша команда програвала центр поля. Було багато помилок, існував брак щодо контролю мяча. Футболісти не виконали установку. Ми незадоволені першим таймом. У перерві, за рахунку 0:1, зробили дві заміни. На 46 хвилині на поле вийшли Шишигін і Королянчук. А вже на 47 хвилині у наші ворота призначили пенальті. На мою думку був момент п’ятдесят на п’ятдесят. Суддя вирішив вказати на одинадцятиметрову позначку. Згодом наш захисник Роман Шафоростов забив гол головою. Нам вдалося переломити хід гри. А згодом після передачі з флангу забиває гол Тарас Сивка – асистент арбітра «засвітив» положення поза грою. Вважаю, що ми забили чистий гол. Потім були пропущений третій м’яч та вилучення Сивки. Ось така прикра поразка нашої команди».

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Буковина» (Чернівці) – 3:1 (1:0)

9 серпня. Волочиськ. Стадіон «Юність». 2100 глядачів.

Арбітр – Кубряк (Одеса), асистенти арбітра – Алавук (Київ), Федорак (Івано-Франківськ), четвертий арбітр – Маляр (Хмельницький), спостерігач арбітражу – А. Валенко (Львів).

«Агробізнес»: Чернобай, Слотюк, Полторацький, Шум (Дубчак, 83), Гагун, Кухарук, Груша (Думанюк, 66), Пліс, Скакун (Юрчак, 77), Семенець (Курило, 83), Темнюк.

Запасні:  Одольський, Атласюк. Головний тренер - Андрій Донець.

«Буковина»: Чесановський, Шафоростов, Найко, Бойчук, Нікифоряк, Батрак (Раулюк, 70), Добровольський (Шишигін, 46), Українець, Жумига (Королянчук, 46), Сивка, Немтінов (Геник, 85). Запасні: Гоменюк, Скрипкар, Гакман. В.о. головного тренера - Юрій Крафт.

Голи: Скакун (20), Груша (48, з пенальті), Шафоростов (58), Семенець (79).

Попередження:Чернобай (45+2), Кухарук (51), Шафоростов (78), Найко (81).

Вилучення: Сивка (81).