Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

10 вересня у Чернівцях відбудеться «Фестиваль краси та добра»

Цей фестиваль пройде уперше
«Фестиваль краси та добра» уперше відбудеться у Чернівцях 10 вересня, щоби привернути увагу громадськості до соціальних потреб дітей-сиріт, збільшити кількість усиновлень дітей, а також популяризувати такі явища як благодійність та філантропія.
 
Під час фестивалю відбудеться низка заходів:
– благодійний збір коштів «Повернемо красу Оленці Невидимці»;
– конкурс краси «Міс Майбутнє України. Незалишені».
 
Учасницями конкурсу є 15 дівчаток, сиріт, від 10 до 16 років, що перебувають у інтернатах України;
 
– проект «Chernivtsi Fashion Weekеnd» Фестиваль вестимуть телеведуча Оксана Мельник та креативний Олександр Тіпі. Захід відбуватиметься послідовно на декількох локаціях Чернівців. Розклад «Фестивалю краси та добра»
– 12:00 Чернівецький Національний Університет ім. Ю.Федьковича
– презентація ячасниць конкурсу, покази «Chernivtsi Fashion Weekеnd», благодійний збір коштів на проходження післяопікових реабілітацій для Оленки Невидимки. – 16:00 площа Філармонії конкурсна програма «Міс Майбутнє України. Незалишені».
 
Також протягом усього дня буде розгорнуте містечко розваг для дітей, містян та гостей міста. Продовження збору коштів для Оленки Невидимки. (У випадку негоди заходи відбуватимуться в мармуровій залі університету та у приміщенні філармонії відповідно.) Органіаторами дійства є media портал «Geometria», модельна агенція «ShowTime» в рамках святкування 8-ї річниці та благодійний фонд «Я Майбутнє України» . До участі запрошуються спонсори, меценати, партнери.
 
Організатори переконані – добро треба творити разом. Фестивалю передуватиме прес-конференція, яка відбудеться у дворику Ратуші 8 вересня о 12.00.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж