Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До зими перинатальний центр планують повністю доробити


Щоправда, зовні, завершивши за цей час лише вуличні роботи

На вулиці Буковинській триває робота з реконструкції приміщення колишнього пологового будинку №1 під майбутній перинатальний центр.  

- Відповідно до скорегованої проектно-кошторисної документації, вартість реконструкції складає загалом 112 млн. грн. З них для завершення робіт потрібно 75 мільйонів, - коментує начальник Чернівецького обласного управління капітального будівництва Олександр Пуршага.
 
– П’ятдесят уже маємо (45 надійшли з Державного бюджету, а 5 – з обласного), тож під питанням ще 25. Однак не факт, що врешті не знадобиться грошей більше, адже постійно додаються якісь корективи.
 
Так, медики висловили побажання по-іншому облаштувати пандуси та входи на сходові клітини, не вирішеним є питання благоустрою тощо. Все це змушує вносити зміни у проект і вимагає додаткового фінансування. Не кажучи про кошти, внесення змін у проект – це також зайвий час. Щоб не гаяти його, плануємо до зими цілком завершити всі вуличні роботи. Одночасно проводимо й внутрішні: облицювання приміщень плиткою, обшивку гіпсокартоном, шпаклювання, обладнання водопровідної та електричної мереж, вентиляції, облаштування так званих "чистих приміщень", у яких стіни обшиті спеціальним антисептичним металом, протипожежного захисту тощо. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно