Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині українські та румунські прикордонники розпочинають спільне патрулювання


Українські та румунські правоохоронці пройшли відповідне навчання Ділянку українсько-румунського кордону в межах Чернівецької області охоронятимуть спільні патрулі прикордонної поліції Румунії та військовослужбовців Держприкордонслужби.
 
Таку ініціативу запровадили в рамках «Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про спільне патрулювання українсько-румунського державного кордону».

Спільна охорона держкордону є одним із сучасних методів у системі управління кордонами ЄС, передбаченим Шенгенським кодексом та іншими документами. Спільне патрулювання дає можливість більш ефективно протидіяти організованій злочинній діяльності, оперативно реагувати на спроби порушниками незаконно перетнути кордон та переправляти контрабандні товари Крім того, це дозволить економити кадрові, транспортні, технічні, паливні ресурси тощо.
 
Перед запровадженням спільної охорони кордону українські та румунські правоохоронці пройшли навчання, аби ознайомитись із тонкощами та відмінностями практичного здійснення охорони кордону та з питань, що стосуються правових норм.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Чернівецького прикордонного загону