Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині 7 дітей потрапили до лікарні з гострим кишковим розладом

Джерело збудника інфекції та обставини, що сприяли виникненню спалаху, встановлюють
Станом на 15 годину 7 вересня до Сокирянського районного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» надійшли екстрені повідомлення про звернення за медичною допомогою до Сокирянської ЦРЛ 4 хворих дітей з ознаками гострого гастроентероколіту, які відвідують НВК в с. Шебутинці. Трьох хворих госпіталізували до Сокирянської ЦРЛ, одна дитина отримує амбулаторне лікування. За оперативною інформацією, ще 8 дітей, які відвідують даний заклад, звертались за медичною допомогою до АЗПСМ с. Шебутинці.

Крім того, впродовж 4-7 вересня до Путильського районного лабораторного відділення Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» надійшли екстрені повідомлення про звернення за медичною допомогою 3 хворих з ознаками гострого гастроентероколіту, які навчаються в Селятинській школі-інтернат Путильського району. Усіх хворих госпіталізували до Путильської ЦРЛ.

В обох випадках для з’ясування причин та обставин виникнення захворювань невідкладно розпочали комплекс протиепідемічних заходів та епідеміологічне розслідування, в якому беруть участь працівники Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області.
 
Як повідомляє Департамент охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації, етіологічний фактор, джерело збудника інфекції та обставини, що сприяли виникненню спалаху, встановлюють.
 
Проведення комплексу профілактичних, протиепідемічних заходів триває.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж