Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У палатах лікарні №3 взимку вже буде тепло

Для кращого теплозабезпечення заклад під’єднали до іншої котельні Дотепер у холодну пору року забезпечити теплом палати міської лікарні №3 було досить проблематично.
- Річ у тім, що тепло до нас подавали з котельні на вулиці Максимовича. Мимоволі лікарня опинялася на самому кінці теплотраси і належної температури теплоносія фактично не було. З цієї причини доводилося часом догрівати палати за рахунок електроприладів, а це – немалі додаткові видатки, - каже головний лікар лікарні №3 Віктор Проц.  

- Крім цього, оскільки котельня на вул. Максимовича загальна, то окремо подати тепло у лікарню ще до початку опалювального сезону чи після його офіційного закінчення, орієнтуючись на холодну погоду, також змоги не було, – додає начальник «Чернівцітеплокомуненерго» Олександр Меленчук. – Для виправлення ситуації вирішили під’єднати лікарню до невеличкої котельні на вул. Щербанюка, що наразі забезпечує теплом школу №30 та Будинок дитини. Оскільки потужностей котельні могло забракнути, то попередньо проводимо її модернізацію, на що з бюджету міста скеровано понад 1,5 млн. грн. Хоча модернізацію цілком завершимо орієнтовно у листопаді, попри це, з настанням холодів тепло у лікарню вже подаватиме котельня з вул. Щербанюка.  скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж