Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Обласна рада виділила 13 мільйонів гривень на реконструкцію перинатального центру

На реконструкцію та поточний ремонт автомобільних шляхів загального користування державного значення спрямовано понад 7 мільйонів гривень
Відповідно до рішення 15-ї сесії Чернівецької обласної ради від 13 вересня 2017 року «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік» збільшено обсяг асигнувань для реалізації інфраструктурних проектів управлінню капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації на майже 33,5 мільйони гривень.

Так, на реконструкцію та поточний ремонт автомобільних шляхів загального користування державного значення спрямовано понад 7 мільйонів гривень, на ремонт п’ятикілометрового відтинку дороги Р-62 «Підзахаричі-Розтоки» – 5 мільйонів гривень. 100 тисяч гривень спрямовано на співфінансування капітального ремонту будівлі загальноосвітньої школи в селі Кадубівці на Заставнівщині, майже 140 тисяч гривень надано на капітальний ремонт приміщення Подвір’ївського дитячого дошкільного закладу Новоселицького району.

Як повідомляє прес-служба обласної ради, також 13 млн. грн. спямовано на реконструкцію будівель обласного перинатального центру, 6 млн. грн. – на спорудження загальноосвітньої школи в селі Йорданешти Глибоцького району, 1 млн. грн. – на реконструкцію та добудову шкільного приміщення в селі Горішні Шерівці та 1,2 млн. грн. – на капітальний ремонт покрівлі приміщення сільського центру дозвілля в селі Веренчанка Заставнівського району.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж