Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські вчителі знову складуть ЗНО


Тестування буде анонімним та добровільним 
Буковинські учителі і надалі складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання, аж поки його не замінить обіцяна сертифікація. Про це у програмі «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь» заявила директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Палійчук.

– Сьогодні є наказ голови Чернівецької обласної державної адміністрації, який чітко регламентує цей процес. Так, ми повинні його проводити. Правда, за основними принципами – це є анонімність і добровільність, – заявила головна освітянка області.  

Вона також наголосила, потреба у ЗНО може відпасти, коли запровадять сертифікацію учителів.  
– Нам треба подумати, як удосконалити цей процес, щоб педагог виносив від нього максимально користі. Бо попередньо ми тільки тестували. А далі вчитель, при бажанні, беручи свої результати, має право піти, наприклад, в Інститут післядипломної освіти, і на практичних заняттях порадитися зі своїми колегами. Він має бути озброєний, як готувати краще учня. Сподіваюся, що вчителі зрозуміли – результати учнів змушують нас працювати над собою. Надіюся, що ми мирно, злагоджено, отримавши конструктивні пропозиції педагогічного загалу, цей процес удосконалимо, щоб усі максимально з нього винесли користь, – заявила Оксана Палійчук.  
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно