Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Благодійниця Марта Левченко планує створити у Чернівцях Місто Добра


Тут матері, що перебувають у скруті, зможуть жити із дітьми  Благодійниця Марта Левченко планує створити у Чернівцях «Місто добра» – територію, де допомагатимуть ставати на ноги матерям та діткам, які потрапили у складні життєві обставини.
 
«Я мрію створити «Місто добра»,  де боротимуся за кожну маму для дитини, де мами-безхатьки, мами сироти і випускниці інтернатів, мами, розчавлені домашнім насильством і байдужістю світу,  ставатимуть на ноги, отримуватимуть освіту і професію, роботу і можливість належно виховувати дитину! «Місто добра», для якого не будуть важливі бюрократичної приписки і релігійні уподобання, місто добра, де мінятимуться долі найбідніших дітей, де вони будуть поруч з МАМОЮ!», – пише благодійниця.
За словами благодійниці, вона вже знайшла ідеальний будинок, який в майбутньому стане головним корпусом Міста добра, на чудовій землі навколо нього виростуть вулички з корпусами для тимчасового притулку та реабілітації мам з дітьми. Вартість маєтку 55 тисяч доларів. Зібрати гроші необхідно до 20 листопада.

«До цієї дати я підписала договір, що зобов'язуюся знайти кошти на його придбання, щоб господар не продавав маєток», – повідомляє Марта Левченко.  
 
«Місто добра» – прихисток для найбідніших і платформа для різних благодійних ідей і ініціатив.
12 листопада в Києві відбудеться благодійна подія – ця наша з сотнями дітей надія, бо від проданих квитків по 80 грн, залежатиме майбутнє сотень дітей на багато років!
Ми шукаємо благодійників і меценатів, шукаємо відомих особистостей з добрим сердцем, Хенд-мейд майстрів, і цікавих спікерів, артистів і івент-агенції, шукаємо компанії які в якості спонсорів можуть придбати багато квитків для дітей з інтернатів, шукаємо активістів та волонтерів, які допоможуть з організацією, ЗМІ, які допоможуть з анонсуванням, та декораторів для залу! Ми шукаємо усіх, хто не хоче бачити дітей в інтернатах і готовий вже зараз змінити світ!», – пише Марта Левченко.  
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно