Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Число хворих на кір буковинців зростає щодня

Випадки захворювання уже зафіксували у Чернівцях  Число хворих на кір буковинців подовжує зростати. Так у середу, 11 жовтня, до інфекційного відділення Обласної клінічної лікарні госпіталізували 23-річну чернівчанку із цим захворюванням.
 
– Наразі в нашому відділенні перебуває троє пацієнтів. Стан їхній – середньої важкості. Двоє жінок із Путильського району, 33 і 35 років, у них недуга ускладнилася пневмонією, – повідомила завідувач інфекційного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні Валентина Миндреску.
 
За два тижні кір підхопили більше трьох десятків буковинців. Починаючи з кінця вересня в області зафіксували вже 35 випадків захворювання. Із них 31 – серед дітей.
 
Останній спалах цього інфекційного захворювання у Чернівецькій області був у 2011 – 2012 роках, тоді занедужало 412 людей.
 
– У більшості випадків кір закінчується повним одужанням без летальних наслідків. Особливість кору в тому, що тут дуже висока контагіозність, тобто якщо людина спілкувалась з хворим на кір, то вона захворіє обов’язково, – каже Валентина Миндреску.
 
Фахівці вкотре наголошують на важливості вакцинації, адже більшість хворих були не щепленими. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж