Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях стартує реєстрація домашніх тварин

Чотирилапі отримають жетони  Реєстрація домашніх тварин в комунальному підприємстві «Притулок для тварин» стартує у Чернівцях 19 жовтня о 11.00, повідомляє прес-служба міської ради. 
 
Згідно «Правил утримання домашніх тварин у м. Чернівцях» реєстрація тварин є обов’язковою. Вона передбачає видачу спеціального жетона з QR кодом для тварини, вакцинацію від сказу (якщо її не проводили) та  документу, що підтверджує реєстрацію тварини в міжнародній системі ідентифікованих тварин – https://animal-id.info. 
 
Як відбувається реєстрація:
Власникам домашніх тварин потрібно зареєструвати свого домашнього улюбленця на платформі міжнародної онлайн-бази даних домашніх тварин animal-id.info за посиланням:https://animal-id.info/ua/animal/add_step_one та звернутися до МКП  «Притулок для тварин» або обрати зручну клініку зі списку для отримання жетону. Список клінік буде постійно доповнюватись та оновлюватись. Для отримання жетону власнику тварини потрібно прийти в обрану установу з твариною, паспортом та документами, що підтверджують право власності та проведення щеплень тварини. Вартість процедури та видача жетону у МКП «Притулок для тварин» становить 74 грн. МКП «Притулок для тварин» ( м.Чернівці, вул. Південно-Кільцева, 47, заїзд з вул. Комунальників)  проводить реєстрацію тварин щодня з понеділка  по п’ятницю. Графік роботи:  з 9:00-18:00 год. Обідня перерва: 13:00-14:00. Телефон оператора: 0955260045.
 
Що отримає власник тварини:
  • Внесення даних про тварину в єдину базу ідентифікованих тварин міста Чернівці.
  • Жетон з QR-кодом, який веде до бази даних із зареєстрованими тваринами.
  • Документ, що підтверджує реєстрацію, який дійсний і при втраті жетона.
 
Носіння ідентифікаційного жетону за межами місця постійного утримування тварини є обов’язковим. Перебування тварини без жетону на вулицях, площах, ринках, у скверах, парках, дворах, у громадському транспорті та інших публічних місцях є порушенням правил реєстрації. Така тварина вважається незареєстрованою. Перевірити, чи зареєстрована тварина, можуть представники поліції.
 
Реєстрація домашніх собак та котів у м. Чернівці потрібна для:
  • швидкого пошуку власників загублених тварин;
  • контролю за чисельністю безпритульних тварин;
  • здійснення контролю за дотриманням ветеринарно-санітарних вимог;
  • вирішення конфліктних ситуацій, пов’язаних з утриманням домашніх собак та котів https://www.facebook.com/prutylokcv/
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

1 коментар

  • Подобається
  • 0
Немає відео ! Завантажте !
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж