Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Нардеп Рибак очолив Чернівецький осередок партії «БПП Солідарність»

Чернівецька партійна організація переживає не найкращі часи в області Івана Рибака обрано головою Чернівецької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
 
Відповідне рішення було одноголосно ухвалене під час Загальних Зборів Чернівецької територіальної організації, які відбулися у приміщенні Чернівецької обласної філармонії. За його кандидатуру проголосувало 438 членів партії, зареєстрованих на заході, повідомляє прес-служба політичної сили.
Нардеп Рибак очолив Чернівецький осередок партії «БПП Солідарність»
У своєму виступі народний депутат Іван Рибак зазначив, що Чернівецька партійна організація переживає не найкращі часи в області, адже відсутність представників Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у владних кабінетах Чернівецької області не дає сповна використати можливості політичної сили заради покращення ситуації на Буковині.
Нардеп Рибак очолив Чернівецький осередок партії «БПП Солідарність»
«Сьогоднішнє велелюдне зібрання – це свідчення бажання активної частини буковинців спільно, об’єднавшись змінювати ситуацію в області на краще.
Я вдячний Кулішу Володимиру Івановичу, який в нелегкий час створив організацію та під керівництвом якого було проведено низку виборчих компаній з переможним результатом.
Нардеп Рибак очолив Чернівецький осередок партії «БПП Солідарність» 
Область отримала додаткове фінансування на соціально-економічний розвиток, залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, проводяться заходи з енергомодернізації та енергоефективності і це далеко не увесь список того, що вдалось досягнути за такий короткий період. Переконаний, що спільними зусиллями ми зробимо ще більше хороших справ для розвитку Чернівецької області!», – окреслив позицію новообраний голова Чернівецької територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
 
На заході були присутні народні депутати України Богдан Онуфрик, Владислав Севрюков, Оксана Продан, Микола Люшняк, Олег Барна, Григорій Тіміш, депутати Чернівецької обласної ради, депутати міських, районних, сільських, селищних рад, а також депутати та голови об’єднаних територіальних громад.
Нардеп Рибак очолив Чернівецький осередок партії «БПП Солідарність» скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж