Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чиновники Ратуші досі ігнорують порушення з боку перевізників

Чернівчани обурюються, мовляв, ціна проїзду виросла, а якість перевезень не змінилась Чернівецькі перевізники продовжують порушувати умови договорів, а у Ратуші продовжують робити вигляд, що не помічають порушень і "підігруть” перевізникам, розповсюджуючи неправдиву інформацію.
 
 
Тривалий час чернівецькі перевізники пручались встановленню на своїх маршрутах GPS-трекерів, адже тоді кожен чернівчанин міг би чітко відслідковувати кількість автобусів на маршрутах, а також графік їхнього руху. Та все ж згідно нових договорів терекери встановили і запустили сайт, на якому можна бачити, де саме найближчий автобус та їх загальну кількість на маршруті.
 
Річ дійсно зручна, але щодня дивує менша кількість автобусів, ніж мало б бути згідно договорів та невнормований інтервал руху.
 
Щодня сайт міської ради публікує інформацію про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста, в якій подається запланована і фактична кількість транспорту на дорогах Чернівців. У цій інформації завжди майже стовідсоткове виконання плану, а відповідно перевізники дотримуються договорів і не порушують їх. Тож журналісти times.cv.ua вирішили перевірити, чи відповідає інформація Ратуші дійсності. Для цього у час-пік підрахували кількість маршруток на 5, 11 та 12-му маршрутах.
 
На 5 маршруті згідно офіційної інформації Ратуші сьогодні працює 12 автобусів. Сайт trans-gps.cv.ua натомість показує, що в 8:44, безпосередньо в час-пік, на маршруті лише 7 автобусів. Тобто на 5 менше.
Подібна ситуація і на 11 та 12-му маршрутах, де замість п’яти автобусів згідно інформації Ратуші, на маршрутах лише по чотири. Водночас нтервал руху не витримує ніякої критики. Наприклад, якщо ви на зупинці Комарова, поблизу Героїв Майдану, як бачимо з скріну карти, вам доведеться чекати на 12-ту маршрутку, щонайменше 20-30 хвилин.

Чернівчани на зупинках обурюються, мовляв ціна проїзду виросла, а якість перевезень не змінилась. Але чи може вона змінитись, якщо чиновники Ратуші, які мали б відслідковувати порушення, та штрафувати перевізників за невиконання договорів, самі подають неправдиву інформацію вводячи в оману чернівчан.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж