Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині у хворих кір ускладнюється пневмонією

Станом на 19 жовтня захворіло 49 осіб, з яких 44 дитини та 5 дорослих З кінця вересня 2017 року спостерігається різкий підйом захворюваності на кір по Чернівецькій області, зокрема:
- в Путильському районі 49 випадків, з яких 44 дитини та 5 дорослих;
- 9 випадків в м. Чернівцях, з яких 7 дітей, 2 дорослих;
- 2 випадки в Кіцманському районі -1 дитина та 1 дорослий;
- 2 випадки у дітей в Сторожинецькому районі;
- 1 випадок у дитини у Вижницькому районі. 

По м.Чернівцях з кінця вересня у двох випадках діагноз підтверджено лабораторно.

Державною установою «Чернівцький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» 29.09.2017 зареєстровано спалах кору в Путильському районі Чернівецької області. Станом на 19.10.2017 захворіло 49 осіб, з яких 44 дитини та 5 дорослих. 
З числа захворілих в 14 випадках діагноз підтверджено: лабораторно в 9 випадках та в 5 випадках клінічно.

З початку спалаху госпіталізовано 12 хворих, з яких 7 хворих знаходились на лікуванні в КЗ «Путильська центральна районна лікарня», 2 хворих в Вашківецьке інфекційне відділення КУ «Вижницька центральна районна лікарня» та 3 хворих в лікувальних закладах міста Чернівці. На даний час виписано 10 хворих з діагнозом: кір середньої важкості типова форма. У двох хворих віком старше 30 років жителів Путильського району, які перебували на стаціонарному лікуванні в ОКУ «Обласна клінічна лікарня» інфекційному відділенні заключний діагноз: Кір середньої важкості типова форма, негоспітальна двобічна пневмонія. Більша частина захворілих не щеплені.
 
Проводяться протиепідемічні заходи, щеплення контактних осіб, медичний нагляд, санітарно-гігієнічні та обмежувальні заходи.
 
Загалом з початку 2017 року в Чернівецькій області зареєстровано 73 випадки кору, з яких 64 дітей віком до 17 років та 9 дорослих. Випадків кору серед вагітних та летальних випадків не зареєстровано.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж