Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук може потрапити до списку корупціонерів

Мер підтвердив, що НАЗК склало на нього два адміністративні протоколи Міський голова Чернівців Олексій Каспрук підтвердив, що Національне агентство з питань запобігання корупції склало на нього два адміністративних протоколи.
НАЗК звинувачує Каспрука у тому, що він проголосував за призначення собі премії і не повідомив про наявність реального конфлікту інтересів.
 
Мер же заявив, що протоколи отримав ще у понеділок у Києві та вказав, що не згідний із висновками НАЗК. Бо призначив премію собі не він, а депутати міської ради.
 
– На вважаю себе винним і не бачу корупційних діянь у тому, що у січні 2016 року я приймав участь у голосуванні і не заявив про конфлікт інтересів у рішенні Чернівецької міської ради про умови оплати Чернівецького міського голови, – сказав Олексій Каспрук.
 
Він також повідомив, що його голос не був вирішальним, адже став одним із 26, так що рішення ухвалила фактично Чернівецька міська рада.
– Я ці рішення не готував і, відповідно, не візував, – запевнив мер.
 
Олексій Каспрук також сказав, що буде оскаржувати протоколи у суді, тільки він може визначити вину громадянина.
 
Між тим, під час прийняття цього рішення у січні 2016 року депутат Наталія Якимчук попереджала міського голову, що прийняття рішення про преміювання самого себе розглядається як корупційне правопорушення. Щоб такого факту не виникло, повноваження про призначення премій передають виконавчому комітету. Однак тоді мер до поради не дослухався.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно