Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук хоче зменшити кількісний склад виконкому

Питання розглянуть на сесії у листопаді 
Міський голова Олексій Каспрук зареєстрував проект рішення про зменшення кількісного складу виконавчого комітету. Затверджене число членів виконкому – 18, однак частину не дообрали, тож реально працює 12. Це ускладнює роботу органу, каже мер.

– Затверджено кількісний склад 18 чоловік, для того, аби засідання відбулося, мають бути присутні більше половини, тобто 10 осіб, аби ухвалити рішення – необхідно 10 голосів. Якщо ми скорочуємо кількісний склад до фактичних 12 членів, то для кворуму та прийняття рішення потрібно 7 голосів, – пояснив мер.

За більш ніж півтора року міський голова не вніс на розгляд сесії жодної кандидатури у члени виконкому. На запитання ж, чому так і не зробив цього, у всьому звинуватив депутатів.

– Не дозволяє політична ситуація. Були кандидати, але якщо за них не проголосують на сесії, то фактично дадуть ляпас відомим у Чернівцях людям, – заявив Олексій Каспрук.

Питання про зменшення кількісного складу виконкому виноситься на сесію міськради 30 листопада.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж