Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Помер відомий журналіст і телеведучий Василь Селезінка

Фото: versii.cv.ua
Його серце перестало битися на 85-му році життя 
11 листопада помер відомий на Буковині журналіст, телеведучий Василь Селезінка. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила його донька Оксана Ахтемійчук.

«О 8.00 ранку, на 85 році життя зупинилося серце заслужено діяча мистецтв України Василя Селезінки», – написала вона.

Василь Михайлович Селезінка (народився 14 жовтня 1933 в селі Іспас Горішній, Коломийського району Івано-Франківської області)  — актор, письменник, журналіст, театральний і телевізійний режисер, театральний критик, музикант, педагог, краєзнавець, громадсько-культурний діяч. Член Спілки журналістів України (1973), Заслужений діяч мистецтв України (2005).

Закінчив з відзнакою акторський факультет Київського театрального інституту імені Карпенка-Карого (1956), журналістський факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (1967) та режисерські курси в Ленінграді (1968) і в Києві (1973).

Сім років працював актором в Рівненському обласному театрі, потім головним режисером Чернівецької обласної студії телебачення. Автор, або співавтор і режисер, призначених для передачі по республіканському (УТ), союзному (ЦТ) та Інтербаченню, зокрема передач культурно-мистецького спрямування «Сяйво». Автор, режисер та ведучий циклу передач (всього було 139 передач) «Місто моєї любові», в яких передавав глядачам архітектурну і пейзажну красу «маленького Парижа» (Чернівців).

Був художнім керівником Чернівецького українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської.
Є автором близько 1000 друкованих статей, рецензій, драматичних і прозових творів.
Як повідомляє ТРК «Буковина», прощання із Василем Селезінкою відбудеться у понеділок, 13 листопада, о 13:30 (вул. Ломоносова, 13).
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж