Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях тарифи на воду зростуть через кредит

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: shostka-news
Причому позику місто ще не взяло, а зростання вартості водопостачання вже запланували 

У Чернівцях планують підняти тарифи на водопостачання та водовідведення. Обговорити нову вартість послуг чернівчанзапрошує на офіційному сайті міська рада. Щоправда, про те, що йдеться саме про зростання тарифів, у повідомленні не вказано. Натомість пропонують за посиланням ознайомитися з проектами постанов, які розміщені на офіційному сайті НКРЕКП.

Про те, що плата за воду зросте, на своїй сторінці у соцмережі повідомив депутат Богдан Ковалюк. Причому, окрім традиційних причин, як от збільшення витрат на оплату праці, здорожчання електроенергії, підвищення вартості реагентів, паливно-мастильних матеріалів, вказано, що «зросли фінансові витрати, пов'язані з обслуговуванням кредиту по проекту KfW».

«Завтра на 18.00 водоканал організовує слухання по підняттю тарифів під скромною назвою «Запрошуємо взяти участь у відкритому обговоренні проектів постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів!»
Вартість тарифу необхідно збільшувати бо, як зазначено в одному з пунктів, зросла вартість обслуговування кредиту KfW, який місто ще не взяло!», – ідеться у дописі Богдана Ковалюка.

Тим часом, на останньому брифінгу мер Олексій Каспрук заявив, що Чернівці за вартістю водопостачання серед інших міст перебувають «десь посередині».

Обговорення тарифу відбудеться 14 листопада 2017 року о 18.00 год. в приміщенні Департаменту праці та соціального захисту населення Шевченківського району за адресою: вул. Героїв Майдану, 176 (2-й поверх, актовий зал). скачать dle 10.5фильмы бесплатно