Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На створення Міста Добра у Чернівцях необхідно зібрати ще 37 тисяч доларів

У Києві відомі українські зірки долучилися до здійснення мрій діток
У Києві на благодійному заході заради створення Міста Добра вдалося зібрати понад 13 тисяч гривень.
Подію у Мистецькому Арменалі організувала волонтерка Марта Левченко.  На захід завітали відомі українські телеведучі, співаки та танцюристи. Усі, кого мріяли побачити діти. Загалом люди придбали 1700 квитків.
Наразі, аби реалізувати мрію діток та відкрити Місто Добра у Чернівцях необхідно ще зібрати 37 тисяч доларів. Про це у Фейсбуку повідомила благодійниця. 

"Необхідність створення МІСТА ДОБРА об'єднала найдобріших людей в нашій країні 12 листопада. Мистецький Арсенал втонув в доброті та дитячих мріях! Мабуть нема тих слів вдячності які б я мала зараз написати, бо все, що відбувалося там , було схоже на казку! Діти були зірками, а відомі особистості яких ми бачимо тільки з екранів телевізорів, були найкращими друзями моїй малечі. Тут не було інвалідності та бідності! Було все дуже-дуже по доброму і по-справжньому! Нам вдалося зібрати неймовірно велику суму 136481 грн. , це понад 1700 квитків! Багато людей дізналося про наше МІСТО ДОБРА, і тепер ми з дітьми тримаємо кулаки, щоб все здійснилося, щоб до 22 листопада ми встигли викупити наш будинок, до якого вже встигли звикнути. 
Доклавши ще 10 тисяч доларів від продажу моєї батьківської хати в селі, я підрахувала , що на сьогодні нам не вистачає 37 тисяч доларів! І я вірю, якщо ми так само, РАЗОМ візьмемося то і це чудо здійсниться! НАЙКРАЩИЙ ТА НАЙВАЖЛИВІШИЙ ПОДАРУНОК НАЙБІДНІШИМ ДІТЯМ -можливість бути з МАМОЮ! Саме зараз в Україні тривають сотні процесів відібрання дітей від мам до інтернату через бідність, і ми можемо це зупинити всі разом! 
Розкажіть про мож місто добра друзям! У нас є 9 днів на це чудо! Зібрати 37 тис. Доларів!", - ідеться у дописі Марти Левченко. 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж