Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук не з’явився на суд за позовом НАЗК, бо намагається уникнути відповідальності, – Продан

Є всього три місяці для того, щоб прийняти рішення, корупціонер міський голова чи ні
Голова фракції партії Рідне місто у міській раді Василь Продан розповів, що суд у справі Олексія Каспрука за позовом Національного агентства з питань запобігання корупції штучно затягують, а мер намагається уникнути відповідальності.

Такий висновок депутат зробив через те, що мерна засідання не з’явився, хоча про дату та час повідомляли у ЗМІ. Крім того, суд відправив справу на доопрацювання до НАЗК. А доки там розберуться, то її легко можна буде закрити за строком давності.

– Із моменту, як на міського голову склали протокол про корупцію, є всього три місяці для того, щоб прийняти рішення, корупціонер він чи ні. Суд відправив протокол на Київ, а у Києві черга з цих протоколів. Документ іще раз перепишуть, мабуть, через місяці два, знову його пришлють, термін три місяці вийде, і вже людина, на яку складено протокол, і не винесено ніякий вирок протягом трьох місяців, просто строк давності виходить, і людину вже не можна визнати винною, за цією статтею, – зазначив Василь Продан.

Депутат також нагадав, коли стало відомо, що Олексій Каспрук може потрапити до списку корупціонерів, мер переконував – обов’язково доведе свою невинність у суді, але на засідання не з’явився. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж